
Маленькі пакувальні подарункові сувенірні Коробочки
40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0007
+380 (63) 742-43-33
відділ продаж- +380 (99) 742-43-33відділ продаж
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленька,пакувальна,сувенірна коробочка.
Відмінне доповнення до будь-якого індивідуального подарунку або тиражному виданню.
Виготовлена з білого ламінованого ДВП товщиною 3мм.
Довжина 8см.
Ширина 5см.
Висота 2см.
На кришці може бути Ваша напис або логотип.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴



